Fuar Stand

  • Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 1992 Sk. No:16 Kat:2 D:73 Vetrocity Esenyurt/İSTANBUL
  • 0850 200 66 80
  • elisa@herakaradenizfuar.com

Özel Ahşap Fuar Standı

Sunta, Suntalam veya Mdflam ile üretimi gerçekleşmiş olan fuar standları için kullanılmaktadır. Firmalara özel istek ve arzuları doğrultusunda şık tasarımlı olarak üretilir ve tek sefer kullanılabilir. Müşterimiz tarafından bu stand tekrar kullanılmak istenirse bunu imalat öncesi belirtmesi ve tekrar kullanıma uygun şekilde işçilik yapılması gerekmektedir, tekrar kullanım için standın saklama koşulları da çok önemli
parametrelerden birisidir.
Ahşap fuar standlarımız Suntalam ve Sunta, Boya kullanılarak yapılan fuar standları olarak iki ana kısma ayrılmaktadır.
Suntalam İle İmal Edilen Standlarımız:
Bu standları cazip kılan bir çok faktör vardır, bu faktörlerin en başında kuşkusuz boya gerektirmemesi yer alır. Boya gerektirmemesinin yanı sıra çok hızlı ve pratik şekilde kurulumu gerçekleştirilebilir. Şık bir tasarıma sahiptir ancak suntalamların birleşme kısmında paralel çizgiler gözükmesi olumsuz bir yanıdır.
Sunta ve Boya İle Yapılan Fuar Standlarımız:
Suntalam standa göre kurulum aşaması çok daha uzun sürmektedir. Suntalamın üzerine çekilen alçı işçilik ve alçı kuruması anlamında zaman kaybına yol açabilmektedir. Ancak suntalam ile imal edilen fuar standlarındaki suntalam birleşme noktalarında belirgin olan çizgiler bu standlarda görülmemektedir.
 
Bahsetmiş olduğumuz standlar dışında yüksek maliyeti sebebiyle fazla tercih edilmeyen ancak oldukça şık görünüme sahip high gloss, lake gibi fuar standı türlerimiz de mevcuttur.