Fuar Stand

  • Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 1992 Sk. No:16 Kat:2 D:73 Vetrocity Esenyurt/İSTANBUL
  • 0850 200 66 80
  • elisa@herakaradenizfuar.com

Fuar Hostesi

Basarili, iletişim gücü yüksek, güleryüzlü, ve çalışkan kadrosuyla, fuar, kongre, organizasyon, seminer, panel, açilis, tanitim, turizm transfer, karsilama, ofis içi hizmetler, güvenlik ve benzer bir çok hizmetle yurtiçi ve yurtdışı heryerde profesyonel kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Fuar etkinliklerinizde firmanızı en iyi şekilde tanıtmak amacı ile müşterilerinizi model ve hostesler ile karşılayın. Fuarlarda yer alan hostesler firma vizyonu açısından önemli bir yer almaktadır. Prezentabl, güleryüzlü, eğitim seviyesi yüksek ve çalışkan hosteslerimiz müşterilerinizle ilk görüşme öncesi duruşu ve tecrübesi ile fuar işlerinizi kolaylaştıracak ve en iyi yardımıcınız olacaklardır. Fuar hostesi talepleriniz fuardan bir hafta önce irtibata geçiniz.
Fuar hostes
fuar katılımlarınızda Hostes ve Hostlarıyla standınız, ürününüz, hizmetiniz ne olursa olsun ziyaretçilere şirketinizin profiline uygun hizmet verecek profesyonel, güleryüzlü, çalışkan, insan ilişkilerinde başarılı ve tecrübeli ekipleriyle en büyük yardımcınız olacaktır.
Uygun fiyat ve yüksek kalite politikasıyla fuar üzerine profesyonelleşmiş markamız hizmet ve çözüm odaklı anlayışıyla sizlerin hizmetindedir.
Fuar tarihlerine göre müsait hosteslerin güncel olarak paylaşıldığı internet sitemiz üzerinden seçimlerinizi yapabilir. Müşteri temsilcilerimizden bu doğrultuda hızlı ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.
Fuaraydan Fuar Hostesi, Stand Hostesi, Tanıtım Hostesi, Tanıtım Mankeni, Servis Hostesi, Organizasyon Host ve Hostesi, Tercüme Hostesi ve tüm Fuar ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.
Müsait hostes seçeneklerimize mail ile taleplerini bildirerek veya bizi arayarak ulaşabilirsiniz.